Wejdź do świata nauki z Kamilą!

Bohaterką kolejnego spotu jest Kamila Czarnecka – adiunkt Zakładu Chemii Farmaceutycznej, Analizy Leków i Radiofarmacji.

Kamila prowadzi nie tylko zajęcia, ale również badania naukowe nad poszukiwaniem nowych leków, które mogą być stosowane w walce z chorobami cywilizacyjnymi.

Wejdź do świata nauki z Kamilą!

To kolejny film z cyklu „Wejdź do świata nauki”. Bohaterem poprzedniego spotu był Łukasz Śledziński – doktorant w zespole naukowym Zakładu Biologii Molekularnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, kierowanym przez prof. Henryka Witasa.

Łukasz opowiadał nie tylko o swoich badaniach naukowych, ale także pasjach i działalności społecznej.

KLIKNIJ I ZOBACZ FILM Z ŁUKASZEM ŚLEDZIŃSKIM!

Z kolei bohaterką pierwszego spotu „Wejdź do świata nauki” była Agata Szymaszkiewicz, doktorantka i stażystka w zespole naukowym Zakładu Biochemii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, kierowanym przez prof. Jakuba Fichnę.

To także stypendystka L’Oreal Polska dla Kobiet i Nauki, dwukrotna stypendystka Ministerstwa Zdrowia, zdobywczyni Diamentowego Grantu.

KLIKNIJ I ZOBACZ FILM Z AGATĄ SZYMASZKIEWICZ

Opublikowano: 20 czerwca 2018