Przewodnik po Uczelni dla studentów 1 roku

Drogi Studencie!

miło widzieć Cię w progach naszej Uczelni. Poczuj się tu jak u siebie! Pomoże Ci w tym „UMED w pigułce” – przewodnik po Uczelni przygotowany specjalnie z myślą o Tobie i Twoich pierwszych dniach w roli studenta.

„UMED w pigułce” jest dostępny w głównym menu w Wirtualnej Uczelni ➡ https://wu.umed.lodz.pl/.

Znajdziesz w nim:

• słownik najważniejszych pojęć – dzięki nim nikt Cię nie zagnie, pytając
    o ECTS,
  • rozkład jazdy roku akademickiego – będziesz wiedział, kiedy masz wolne,
  • najważniejsze jednostki administracyjne – pomogą Ci w zdobyciu stypendium, miejsca w akademiku i rozwiążą niemal każdy napotkany przez Ciebie problem, nie bez przyczyny nazywamy je SOS,
  • mapkę kampusów i akademików – dobrze trafiłeś, z nami nie zginiesz,
  • studencki team – bo przecież nauka to nie wszystko a wśród naszych organizacji z pewnością znajdziesz coś dla siebie,
  • wydziały i dziekanaty – kontakt z nimi nigdy nie był łatwiejszy,
  • UMED Factory – a w nim unikalne bluzy, koszulki i fartuchy, które możesz nabyć drogą kupna.

Miłej lektury!

Opublikowano: 12 września 2019