Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi daje swoim studentom możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu. Wspinaczka, sporty wodne, siatkówka, taniec a nawet jeździectwo –  to tylko niektóre z dostępnych sekcji.  AZS Umed oferuje treningi w prawie 30 różnych dyscyplinach sportowych. Aby się zarejestrować, wystarczy wypełnić formularz on-line.

Uniwersytet Medyczny w Łodzi dba o aktywność fizyczną swoich studentów, którzy mają liczne osiągnięcia i zdobywają medale na Akademickich Mistrzostwach Polski. Reprezentanci Klubu pod bacznym okiem trenerów odnoszą sukcesy. W 2017 roku odebrali nagrodę w Opolu na Gali Sportu Akademickiego za zwycięstwo w klasyfikacji uczelni medycznych, a w tym roku tytuł Mistrza Polski Uczelni Medycznych 2016/2018.

Uczelniany klub sportowy to nie tylko zajęcia, mecze i zawody, ale też okazja do wypoczynku i dobrej zabawy, ponieważ są organizowane liczne wydarzenia sportowe oraz obozy.

Każdego roku odbywają się wyjazdy letnie oraz zimowe, gdzie studenci integrują się, trenują i dobrze razem bawią.

Chcesz dołączyć do medycznych championów sportowych? Wejdź i zapisz się na: http://azs.umed.lodz.pl/

Opublikowano: 9 lipca 2018