Festiwal DYSONANSE ŁDZ w łódzkim Art_Inkubatorze

Już 13 listopada w Art_Inkubatorze przy ul. Tymienieckiego 3 spotkają się uczniowie, studenci, młodzi przedsiębiorcy i wszyscy poszukujący pomysłu na swoją karierę podczas festiwalu DYSONANSE ŁDZ. Uniwersytet Medyczny w Łodzi został jednym z jego wystawców.

Jest to okazja do zdobycia wiedzy niezbędnej na rynku pracy, ale i zainspirowania się różnymi punktami widzenia. Wśród prelegentów znajdą się między innymi Karol Paciorek, Paweł Tkaczyk, Michał Sadowski, Sandra Kubicka czy Rafał Masny.

Podczas festiwalu uczestnicy będą mogli wybrać jedną z sześciu tematycznych sal – Idee Fixe, YouTube, Dysonanse7on7, Łódź EXPO, Komunikacja i Design. W każdej z nich odbędą się 20-minutowe prelekcje, dyskusje i warsztaty. Każdy, kto pojawi się na wydarzeniu, może dowolnie przechodzić między salami. Miejsce na każdej z nich jest ograniczone, dlatego liczy się zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

Wśród prelegentów znajdzie się zarówno wiele znanych osobistości związanych z Łodzią, jak i YouTuberów, przedsiębiorców czy celebrytów. Wszystkich łączy pasja i duża wiedza, którą podzielą się z uczestnikami.

– Podczas festiwalu będziemy prezentować odmienne punkty widzenia i branże, pozornie sprzeczne światy – zderzać je i mieszać tak, by w efekcie motywować i zaciekawić Łodzią pokazując jej inną twarz: kreatywną, biznesową i artystyczną. Zapraszamy! – mówi koordynator projektu, Katarzyna Bagińska.

– Ideą wydarzenia jest promocja Łodzi, zachęcenie młodych do kształcenia i rozwijania swojego biznesu właśnie w tym mieście. Chcemy pokazać perspektywy, ale i zachęcać do działania poprzez pokazanie osób, które odniosły sukces. Dysonans to przecież stan napięcia, kiedy mamy jednocześnie dwa elementy poznawcze – podsumowuje organizator Szymon Sikorski, CEO agencji Publicon.

Otwarta część festiwalu potrwa od 16:00 do 20:00. Po zakończeniu części głównej odbędzie się afterparty w Art Cafe na terenie Inkubatora – otwarte dla wszystkich uczestników konferencji, prelegentów i gości.

W części wieczornej odbędzie się projekcja etiud i animacji absolwentów oraz studentów Łódzkiej Szkoły Filmowej.

Bilety oraz rejestracja: www.evenea.pl
Więcej informacji i szczegółowy program: www.dysonanse.pl

Opublikowano: 7 listopada 2019