Za nami kolejna edycja Drzwi Otwartych naszej uczelni

Za nami kolejna edycja Drzwi Otwartych naszej uczelni – podwójnie wyjątkowa, bo dziesiąta z kolei a zarazem pierwsza w nowej formule on-line.

Tym razem nie mogliśmy zaprosić uczniów w nasze mury, ale postaraliśmy się pokazać nasz uniwersytet i przybliżyć prowadzone kierunki studiów na ile tylko było to możliwe za pośrednictwem Internetu.

Przez 45 dni (od 15 marca do 30 kwietnia) codziennie prezentowaliśmy na uczelnianym profilu Facebook różnorodne materiały – spotkania z pracownikami i studentami, wizyty w działających na uczelni laboratoriach i pracowniach, warsztaty, gry on-line. Gorąco dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie programu.

Współorganizatorem tegorocznego wydarzenia była Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a partnerem – Wydawnictwo PZWL.

Opublikowano: 5 maja 2021