UMED laureatem nagród Genius Universitatis!

Fundacja Perspektywy po raz dziesiąty nagrodziła uczelnie wyższe za najlepsze kampanie kreatywne. Kapituła konkursu – złożona ze specjalistów m.in. z Polskiego Instytutu Marketingu, Ogilvy Poland, Publicis Worldwide czy Meta – oceniała nowatorstwo pomysłu, spójność pomysłu z wartościami uczelni, czytelność i przyjazny charakter przekazu, estetyka i wartości artystyczne oraz umiejętny dobór narzędzi.

Praca zespołu Biura Promocji została doceniona w dwóch kategoriach. Nagrodzono nasz spot rekrutacyjny – Wejdź do świata nauki!  – za „odejście od schematu, lekką formę, świetne zdjęcia i montaż”, a także serwis www.informator.umed.pl,  o którym jeden z jurorów napisał „Zdecydowanie najlepszy i najnowocześniejszy serwis rekrutacyjny zgłoszony w tej edycji. Poziom top amerykańskich uczelni”.

Opublikowano: 26 kwietnia 2022