START DRUGIEJ EDYCJI PROGRAMU STAŻOWEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W ŁODZI!

Właśnie rozpoczęła się druga edycja Programu Stażowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, który realizując strategię uczelni, pragnie pozyskać najlepszych studentów.  18 listopada do Auli Zachodniej przyjechali najlepsi maturzyści z całej Polski, którzy napisali test kwalifikacyjny. To już druga edycja tego projektu, który zdobywa wśród licealistów coraz większą popularność!

20 najlepszych osób zakwalifikowało się do programu i spędzi 20 godzin w jednym z pięciu zakładów, biorących udział w programie. Są to:

• Zakład Neurochemii Molekularnej pod kierownictwem prof. Ludmiły Żylińskiej
  • Zakład Mikrobiologii i Immunologii Doświadczalnej pod kierownictwem dr Justyny Agier
  • Zakład Genetyki Klinicznej pod kierownictwem prof. Agnieszki Zmysłowskiej
  • Zakład Hodowli Komórkowych i Analiz Genomowych pod kierownictwem prof. Agnieszki Piastowskiej-Ciesielskiej
  • Zakład Biomedycyny i Genetyki pod kierownictwem prof. Ewy Brzeziańskiej-Lasoty

Wszyscy biorący udział w stażu otrzymają:

• zwolnienie z opłaty rekrutacyjnej na wszystkie nasze kierunki
  • koszulkę i bluzę z logo uczelni
  • zestaw gadżetów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
  • dyplom ukończenia stażu

Natomiast Ci, którzy odbędą staż i dostana się na naszą uczelnię dostaną dodatkowo:

• specjalną Nagrodę Rektora w wysokości 1000 PLN
  • czytnik e-booków ufundowany przez FUMED
  • jednodniowe warsztaty przygotowane przez Akademickie Biuro Karier

Gratulujemy wszystkim uczestnikom drugiej edycji i zapraszamy do nas po Nowym Roku!

Opublikowano: 1 grudnia 2022