Oglądaliście Black Mirror albo You vs Wild❓

Oglądaliście Black Mirror albo You vs Wild

Jeżeli tak, to doskonale wiecie, jak podjęta przez nas decyzja potrafi zmienić dalszy bieg wydarzeń.
Przedstawiamy Wam interaktywną zabawę, która pozwoli zmierzyć się z dylematami absolwenta szkoły średniej w procesie wyboru kierunku studiów.
Życie składa się z wyborów a wybór odpowiedniej uczelni w dużej mierze wpływa na to, kim będziemy w przyszłości? Dlatego nie zawsze należy do najłatwiejszych.
Jak potoczą się losy bohatera Zdecydujcie sami ❗️Mamy nadzieję, że pomożecie mu w podjęciu dobrej decyzji i dokonaniu właściwego wyboru.
Zapraszamy do zabawy❗️ https://umed.pl/wybierz_kierunek/#/

Film zrealizowany przez Fumed – Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, przy współpracy z Uniwersytet Medyczny w Łodzi, współfinansowany z budżetu Miasta Łodzi, w ramach konkursu „Łódź naukowa, Łódź akademicka 2020”. Partnerami projektu są Miasto Łódź, Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS oraz Fundacja Europejskie Centrum Edukacji

Opublikowano: 24 sierpnia 2020