Uruchomienie rejestracji na kierunek lekarski MON w WSOWL we Wrocławiu!

Drodzy Kandydaci,

dzisiaj została uruchomiona rejestracja na kierunek Lekarski w ramach MON w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu.

Rejestracja na studia lekarskie w ramach MON w WSOWL we Wrocławiu

W terminie do 15 maja 2016 roku należy:

• dokonać rejestracji elektronicznej na stronie internetowej WSOWL;
  • złożyć do Dyrektora Departamentu Kadr MON, za pośrednictwem Komendanta Wojskowej Komendy Uzupełnień właściwego ze względu na miejsce zamieszkania,:
    • wniosek wraz z kwestionariuszem osobowym o przyjęcie na pierwszy rok studiów stacjonarnych na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w charakterze kandydata na żołnierza zawodowego, w ramach limitu miejsc Ministra Obrony Narodowej (wydruk kwestionariusza osobowego i wniosku, po dokonaniu rejestracji elektronicznej
      i zatwierdzeniu kwestionariusza);
    • życiorys;
    • odpis skrócony aktu urodzenia;
    • potwierdzenie wniesienia opłaty rekrutacyjnej (wydruk formularza wpłaty dostępny po dokonaniu rejestracji elektronicznej).

Planowane potrzeby Sił Zbrojnych w zakresie naboru kandydatów na żołnierzy zawodowych ubiegających się o przyjęcie na pierwszy rok studiów stacjonarnych na kierunku lekarskim, na Wydziale Wojskowo-Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w roku akademickim 2016/2017 określono na poziomie 60 miejsc.

Dodatkowo przypominamy, że kandydatów na ww. kierunek obowiązuje rejestracja internetowa na stronie Rekrutacji Uniwersytetu Medycznego w  Łodzi od 25.04.2016 r.

Dział Rekrutacji i Kształcenia

Opublikowano: 4 kwietnia 2016