REJESTRACJA NA KIERUNEK LEKARSKI W RAMACH LIMITU MON

KANDYDACIE !

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem studiów na kierunku lekarskim w ramach limitu MON, 4 stycznia 2019 roku ruszył pierwszy etap rejestracji w Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Pamiętaj o konieczności zarejestrowania się oraz dopełnieniu wszelkich formalności.

Pamiętaj również o tym, że postępowanie rekrutacyjne dla osób starających się o przyjęcie na pierwszy rok studiów stacjonarnych na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w ramach limitu miejsc Ministra Obrony Narodowej w charakterze kandydata na żołnierza zawodowego odbywa się w dwóch etapach:

ETAP PIERWSZY ( do 15 maja 2019 roku)
dotyczący przyjęcia w charakterze kandydata na żołnierza zawodowego, będzie przeprowadzany centralnie na szczeblu Akademii Wojsk Lądowych im. Gen Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu. Więcej informacji na stronie www.awl.edu.pl/dla-kandydatow/rekrutacja.

ETAP DRUGI
dotyczący przyjęcia na pierwszy rok studiów medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Aby móc kandydować na ten kierunek wymagana jest rejestracja na kierunek lekarski  w ramach Ministra Obrony Narodowej. Ruszamy 26 kwietnia 2019 roku.

W związku z II-etapową rekrutacją opłatę rekrutacyjną należy wnieść zarówno do Akademii Wojsk Lądowych im. Gen Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu, jak i do Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Opublikowano: 10 stycznia 2019