Najzdolniejszą młodzież w Uniwersytecie Medyczny w Łodzi

W dniu 6 kwietnia mieliśmy ogromną przyjemność gościć najzdolniejszą młodzież z 5 szkół ponadgimnazjalnych z Łasku, Tomaszowa Mazowieckiego, Zduńskiej Woli, Łęczycy i Kutna.

Najlepsi uczniowie klas maturalnych, w ramach kampanii #WybieramŁódź, pod hasłem „Zasmakuj studiowania w Łodzi”, odwiedzili Uniwersytet Medyczny w Łodzi i przez kilka godzin mogli poczuć się jak prawdziwi studenci! Podczas warsztatów przygotowanych przez PTSS – Oddział Łódź, pod czujnym okiem naszych studentów uczyli się zakładania plomb. Podobno poszło im doskonale! Odwiedzili również Centrum Symulacji Medycznych Uniwersytet Medyczny w Łodzi, dzięki czemu mieli okazję zobaczyć, jak naprawdę wygląda codzienna praca lekarzy, pielęgniarek, położnych, ratowników i całego personelu medycznego. Spotkali się także z pracownikami Biura Obsługi Studiów i Samorządem Studentów, którzy odpowiadali na wszystkie pytania i rozwiewali wszelkie wątpliwości.

Mamy nadzieję, że pobyt na naszej uczelni sprawił Wam dużo radości.

Oczywiście zapraszamy na dłużej!

Opublikowano: 9 kwietnia 2018