Gala inauguracyjna II edycji programu mentorskiego KUMPEL

Dziś w Centrum Informacyjno-Biblioteczne UMED w Łodzi odbyła się Gala inauguracyjna II edycji programu mentorskiego KUMPEL. Od teraz, już oficjalnie, wszystkie zespoły rozpoczynają pracę nad swoimi projektami.

• Zespół czerwony – WORK-LIFE BALANCE – równowaga pomiędzy życiem zawodowym i osobistym wśród przedstawicieli zawodów medycznych
    XXVI LO w Łodzi
    Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego
  • Zespół niebieski – Allel tolerancji laktozy: identyfikacja i częstość występowania wśród uczniów naszej szkoły
    Akademickie Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kutnie
  • Zespół żółty – Od genu do białka w raku piersi
    33 LO Łódź
    Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Liceum im bł A Pankiewicza OO Bernardynów
  • Zespół zielony – Dwa oblicza kinazy PERK – ucieczka czy ratunek w odpowiedzi na stres?
    I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łodzi
    III Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łodzi

Piątka z Rektorem przybita, teraz pora zakasać rękawy nowiusieńkich fartuchów laboratoryjnych i wspólnie pracować na Wasz przyszły naukowy sukces!

Zapraszamy wszystkich do odwiedzania strony http://kumpel.umed.pl/, na której będziecie mogli śledzić sprawozdania z postępu prac każdego zespołu.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia

Opublikowano: 30 marca 2018