ABSOLWENCI WYDZIAŁU LEKARSKIEGO ODEBRALI DYPLOMY

11 stycznia 2019 r., odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom kierunku lekarskiego Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, roku akademickiego 2017/2018.

Dyplomy otrzymało 267. absolwentów.

W wydarzeniu uczestniczyły władze Uczelni: Rektor Uniwersytetu Medycznego – prof. Radzisław Kordek, Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą – prof. Lucyna Woźniak, Dziekan Wydziału Lekarskiego – prof. Marzenna Zielińska, Prodziekani Wydziału Lekarskiego, a także przedstawiciele władz miasta i regionu oraz Okręgowej Rady Lekarskiej.

Podczas uroczystości uhonorowano najlepszych absolwentów wydziału, którzy otrzymali nagrody z Łódzkiej Okręgowej Izby Lekarskiej, Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz firmy Salve Medica.

Dziekan, prof. Marzenna Zielińska wyróżniła wskazanych przez absolwentów najlepszych nauczycieli: prof. Jakuba Fichnę, prof. Piotra Białasiewicza, prof. Edwarda Kowalczyka, prof. Michała Nowickiego, prof. Ilonę Kurnatowską, dr hab. Jacka Kasznickiego, dr hab. Joannę Makowską, dr Małgorzatę Brauncajs, dr Janusza Jabłońskiego, dr Łukasza Jaska, mgr Katarzynę Dyniak, dr Karolinę Czarnecką
i dr Jacka Szymańskiego.

O oprawę muzyczną wydarzenia zadbał Chór Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Absolwentom gratulujemy i życzymy sukcesów!

Opublikowano: 12 stycznia 2019