Absolwenci Kierunku Lekarsko – Dentystycznego – odebrali dyplomy

25 stycznia 2019r. odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom kierunku lekarsko-dentystycznego Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, roku akademickiego 2017/2018.

Dyplomy otrzymało 119. absolwentów.

W wydarzeniu uczestniczyły władze Uczelni: Prorektor ds. Klinicznych Uniwersytetu Medycznego – prof. Adam Antczak, Dziekan Wydziału Lekarskiego – prof. Marzenna Zielińska, Prodziekani Wydziału Lekarskiego oraz Prodziekani Oddziału Stomatologicznego, a także przedstawiciele Okręgowej Rady Lekarskiej.

Podczas uroczystości uhonorowano najlepszych absolwentów Oddziału Stomatologicznego, którzy otrzymali nagrody z Łódzkiej Okręgowej Izby Lekarskiej, Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz firmy wellCAMdent.

Prodziekan Oddziału Stomatologicznego, Prof. Jerzym Sokołowski wraz z przedstawicielami absolwentów wyróżnili najlepszych nauczycieli: dr n. med. Piotra Osicę, dr n. med. Jolantę Białkowską-Głowacką, dr n. med. Monikę Ratajek-Grudę, dr n. med. Sławomira Ledziona, dr n. med. Ewę Zmysłowską, dr n. med. Renatę Filipińską oraz dr n. med. Annę Herud.

Wyróżnienia dla najbardziej aktywnych absolwentów wręczył również AZS, Chór UM oraz Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii.

O oprawę muzyczną wydarzenia zadbał Chór Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Absolwentom gratulujemy i życzymy sukcesów!

Opublikowano: 28 stycznia 2019